Kontenery

Kontenery

 
 

Duża ładowność, estetyczny wygląd oraz funkcjonalność to podstawowe cechy skłaniające klientów do zakupu zabudowy kontenerowej. Rozwiązanie to jest także rozwiązaniem niezwykle trwałym i funkcjonalnym. Produkowane Widar W ofercie produkcyjnej znajdują się kontenery dedykowane samochodom o ładowności 3.5 t DMC, jak również pojazdom do 7 t. Do produkcji wykorzystywane są najwyższej jakości komponenty dające szerokie możliwości adaptacyjne.

Dodatki i aerodynamika
Zabudowy kontenerowe z wykorzystaniem ścian laminowanych to konstrukcje lekkie, estetyczne, funkcjonalne oraz praktyczne w formie. Zastosowanie dodatkowych elementów poprawiających aerodynamikę pojazdu w odczuwalny sposób zmniejsza zużycie paliwa oraz podnosi komfort prowadzenia takiego pojazdu. Elementy te w połączeniu z ergonomią wnętrza dają doskonałe narzędzie, które również spełnia kryteria ekonomiczne.

 

Konstrukcja zabudowy kontenerowej

Poszycie kontenera, a właściwie jego konstrukcja, polega na zastosowaniu ścian z płyty wielowarstwowej - odpowiedniej grubości wypełnienia z pianki izolacyjnej pokrytej dwustronnie laminatem. Dzięki takiemu rozwiązaniu oraz standardowemu białemu wykończeniu laminatu, można w bardzo łatwy sposób poszerzyć funkcję zabudowy o dodatkową reklamę. Wykorzystując wspomniane ściany również niezwykle łatwo jest utrzymać kontener w czystości. Rama pośrednia oraz profile łączeniowe ścian wykonane są z profili aluminiowych.

Opcjonalnie
jako opcję dodatkową można zastosować między innymi:

  • klapkę pod windę
  • windę klasyczną lub kolumnową
  • oklejanie ścian kontenera
  • reklamę
Więcej